Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Eukanuba Dog Breed Nutrition Jack Russell 1 kg

Krmivo Eukanuba Dog Breed Nutrition Jack Russell 1 kg

Speciální krmivo pro Jack Rusell Teriéry, Border Teriéry a Fox Teriéry.

Věk 1-7 let.

Krmivo s kuřecím masem.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
237 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Eukanuba Dog Breed Nutrition Jack Russell 1 kg

Eukanuba Jack Rusell Terrier Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé Jack Rusell Teriéry. Krmivo je také vhodné pro Border Teriéry a Fox Teriéry. Jack Russell teriéři jsou malí, kompaktní, atletičtí psi, hraví a plni energie, ale zároveň nebojácní a obdivovaní pro svou nezávislost a odvahu. Jsou velmi aktivní a budou šťastní, když budou mít dostatek prostoru k běhu, lovu a hře. Podobně jako psi jiných malých plemen mohou být náchylní k problémům s chrupem. Proto mohou využívat výhod na míru přizpůsobené výživy. Krmivo Eukanuba Jack Russell Terrier je kompletní a vyvážená denní strava určená k podpoře aktivního životního stylu, podpoře pohyblivosti kloubů a zdraví tlamičky těchto psů. Krmivo Eukanuba Jack Rusell Terrier obsahuje: 1. Vysoce kvalitní živočišnou bílkovinu a L-karnitin pro zdravý tonus svalů a špičkovou tělesnou kondici. 2. Speciální pokrytí granulí - pomáhá redukovat tvorbu zubního kamene. 3. Přírodní a prebiotickou vlákninu pro zdravé zažívání a otpimální absorpci živin. 4. Vitamín E k podpoře imunitního systému.

 

Charakteristika-obsahuje vysoce kvalitní živočišnou bílkovinu a L-karnitin pro zdravý tonus svalů a špičkovou tělesnou kondici, přírodní a prebiotickou vlákninu pro zdravé zažívání a otpimální absorpci živin, Vitamín E k podpoře imunitního systému, speciální pokrytí granulí - pomáhá redukovat tvorbu zubního kamene.

Složení-kuře (>30%), kukuřice, pšenice, živočišný tuk, drůbeží moučka, rýže, čirok, ječmen, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, lněné semínko, fruktooligosacharidy, uhličitan vápenatý, DL-metionin.