Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Eukanuba Dog Breed N. Dachshund Jezevčík 2,5kg

Krmivo Eukanuba Dog Breed N. Dachshund Jezevčík 2,5kg

Speciální krmivo pro Jezevčíky, Welsh Corgi a Malé hrubosrsté vendéeské bassety.

Věk 1-7 let.

Krmivo s kuřecím masem.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
403 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Eukanuba Dog Breed N. Dachshund Jezevčík 2,5kg

Eukanuba Dachshund Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé jezevčíky. Krmivo je také vhodné pro Welsh Corgi a Malé hrubosrsté vendéeské bassety. Krmivo Eukanuba Dachshund je kompletní a vyvážená strava určená k udržování zdravých kloubů těchto psů, dále napomáhá kontrole hmotnosti a přispívá k celkovému zdraví. Eukanuba Dachshund obsahuje: 1. Živiny chrupavky jako glukosamin a chondroiti sulfát pro zdravé klouby a hybnost. 2. L-karnitin pro kontrolu hmotnosti a podporu štíhlých svalů. 3. Přírodní vlákninu pro zdravé zažívání a optimální absorpci živin. 4. Antioxidanty jako Vitamín E k podpoře imunitního systému.

Charakteristika-obsahuje živiny chrupavky - glukosamin a chondroitin sulfát pro zdravé klouby a hybnost, L-karnitin pro kontrolu hmotnosti a podporu štíhlých svalů, přírodní vlákninu pro zdravé zažívání a optimální absorpci živin, antioxidanty jako Vitamín E k podpoře imunitního systému.

Složení-kuře (>24%), kukuřice, pšenice, živočišný tuk, čirok, ječmen, drůbeží moučka, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, sušená celá vejce, chlorid draselný, chlorid sodný, rybí tuk, uhličitan vápenatý, hexametafosfát sodný, lněné semínko, DL-metionin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát.