Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Purina PPVD Canine - EN Gastrointestinal 400 g

Purina PPVD Canine - EN Gastrointestinal 400 g

Speciální dieta pro léčbu onemocnění gastrointestinálního traktu. (Enteritis,Gastritis,průjem, zánětlivé onemocnění střev)

Více detailů

Doporučeno veterinářem
69 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Charakteristika-Kompletní dietní krmivo s vysoce stravitelnými složkami a nízkým obsahem tuku určené pro nutriční podporu při maldigesci exokrinní insuficienci pankreatu.

 

INDIKACE:

  • Enteritida, gastritida a průjem
  • Exokrinní insuficience pankreatu
  • zánětlivé onemocnění střev (IBD)
  • Lymfangiektázie
  • Pankreatitida
  • Hyperlipidémie
  • Malabsorpce a maldigesce
  • Onemocnění jater, které není spojené s encefalopatií

KONTARINDIKACE:

  • Nejsou

Způsob podávání:

Před změnou diety je důležité stabilizovat a léčit všechny komplikace, včetně dehydratace. Poté se dieta zavádí postupně. Po zástavě zvracení je nutné, aby měl pacient stále k dispozici dostatek čerstvé čisté vody. Ohřátí konzervovaného krmiva může pro pacienty trpící nechutenstvím zlepšit chutnost krmiva. Měli byste psovi nabízet malé množství krmiva několikrát denně v klidném prostředí. Doporučená délka podávání je 3-12 týdnů, ale v případě chronické insuficience exokrinního pankreatu celoživotně.

Složení - Konzerva:

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuk, minerální látky. Vysoce starvitelné suroviny: srdce, játka, sušená vejce, rýže, Síran měďnatý pentahydrát (měď 2,1 mg/kg).