Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Calibra Junior Large Breed 3kg

Krmivo Calibra Junior Large Breed 3kg

Krmivo pro štěňata velkých plemen.

Věk 6-15 měsíců.

Krmivo s kuřecím masem + rýže.

Více detailů


253 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Calibra Junior Large Breed

Informace o produktu:

Krmivo Calibra Junior Large Breed zajišťuje komplexní a vyváženou výživu štěňat psů velkých i obřích plemen a respektuje jejich požadavky na potřeby bílkovin. Usnadňuje správný vývoj kosterní soustavy a předchází potížím s kloubním aparátem. Přídavek chondroitinu a glukosaminu působí preventivně proti vzniku onemocnění pohybového aparátu v pozdějším věku.

Složení:

drůbeží maso a produkty drůbežího původu, rýže, kukuřice, drůbeží tuk, lososí olej, pivovarské kvasnice, cukrovarské řízky sušené, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, síran měďnatý pentahydrát (CuSO4 x 5H2O), vitamin A, vitamin D3, vitamin E (alfa-tokoferol), glukosamin, chondroitin sulfát, extrakt z juky, derivát buněčné stěny vybraného druhu kvasinek.


Deklarované jakostní znaky:
vlhkost - 10,0 %
dusíkaté látky - 26,0 %
tuk - 12,0 %
popel - 8,0 %
vláknina - 2,5 %
vápník - 1,4 %
fosfor - 0,9 %
sodík - 0,3 %

Další informace o produktu (obsah v 1 kg):
vitamin A 16 500 m.j., vitamin D3 1 650 m.j., vitamin E (alfatokoferol) 300 mg, vitamin B1 4,4 mg, vitamin B2 5,5 mg, vitamin B6 4,4 mg, vitamin B12 0,05 mg, niacinamid 22 mg, pantothenan vápenatý 11 mg, biotin 0,66 mg, kyselina listová 0,55 mg, cholinchlorid 660 mg, zinek (Zn) 90 mg, železo (Fe) 78 mg, mangan (Mn) 39 mg, jod (I) 0,7 mg, kobalt (Co) 0,44 mg, selen (Se) 0,19 mg, chondroitin 180 mg, glukosamin 290 mg.