Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Friskies dog dry Junior 3kg

Krmivo Friskies dog dry Junior 3kg

Krmivo pro štěňata malých plemen.

Věk 1,5-11 měsíců.

Kuřecí maso + zelenina.

Více detailů


267 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Friskies dog dry Junior

 

Mladá štěňata potřebují kvůli svému růstu a hravosti až o 40 % víc energie než dospělí psi. Krmivo FRISKIES Junior je 100% vyváženou a výživnou potravou se zvýšeným obsahem proteinů a s odpovídající úrovní vápníku a vitamínů, které štěňata potřebují.

Receptura krmiva FRISKIES Junior byla vytvořena tak, aby Vám umožnila udržet Vaše štěně v ideální tělesné kondici. 14letá studie společnosti Purina prokázala, že psi, kteří byli již od věku štěněte a po celou dobu života krmeni tak, aby dosáhli ideální tělesné kondice, snížením příjmu potravy při pravidelném hodnocení tělesné kondice, mohou šťastně žít až o dva zdravé roky déle.

Systém UltiPro s vyšším obsahem proteinů pomáhá Vašemu štěněti absorbovat optimální množství kalorií z proteinů, a tak vybudovat a udržet ideální tělesnou hmotnost bez nadbytečného tělesného tuku.

S krmivem FRISKIES Junior znamenají první kroky Vašeho štěňátka kroky ke zdraví.