Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Pro Plan Puppy Large Robust Ch+R 14 kg

Krmivo Pro Plan Puppy Large Robust Ch+R 14 kg

Krmivo pro štěňata velkých plemen robustního typu.

Věk 2-24 měsíců.

Krmivo s jehněčím masem + rýže.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
1 220 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Pro Plan Puppy Large Robust Ch+R 14 kg

Charakteristika-PRO PLAN Puppy Large Robust pokrývá specifické nutriční nároky štěňat velkých plemen robustního typu ve věku od 2 do 24 měsíců (nad 25kg v dospělosti). Robustní štěňata velkých plemen mají ve srovnání s atletickými velkými psy od přírody pomalejší metabilismus ( spotřebovávají méně energie). Toto speciálně upravené krmivo splňuje nároky robustního těla, a podporuje rozvoj aktivní tělesné hmoty.

Složení:

kuřecí maso (18%), pšenice, kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (7%), živočišný tuk, rostliná vláknina, vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, dehydrované rybí bílkoviny, sušená vejce, fosforečnan vápenatý, rybí tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, minerální látky, mlezivo, L-lysin, L-karńitin, vitaminy. S antioxidanty: tokofelory (bohaté na extrakty přírodního původu).

Speciální nurtiční přínos:

OPTI START-Obsahuje kolostrum (první mateřské mléko po porodu, mlezivo) s vysokým obsahem protilátek, které prokazatelně zesilují imunitní reakci a upevňují tak obranyschopnost získanou od matky. navíc udržuje ve střevě příznivý poměr ,, škodlivých´´ a ,, prospěšných´´ bakterií, čímž zvyšuje odolnost štěňat vůči běžným potížím.

BRAIN a VISION-Obsahuje DHA (omega 3 mastnou kyselinu), která se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce a je důležitá pro zdravý vývoj mozku a zraku.

ROBUST PHYSIQUE-L-karnitin v kombinaci s přiměřeným obsahem bílkovin a tuků obsahuje harmonický růst a zdravý vývoj kloubů u štěňat velkých plemen robustního typu, která mají větší předpoklady ke vzniku nadváhy.