Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Hill's Nature's Best Canine Mature Adult Mini / Medium 2kg

Krmivo Hill's Nature's Best Canine Mature Adult Mini / Medium 2kg

Krmivo pro starší psy malých a střed. plemen. Na přírodní bázi.

Věk 7 a více let.

Krmivo s kuřecím masem.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
343 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Hill's Nature's Best Canine Mature Adult Mini / Medium 2kg

Kompletní krmivo je určeno pro starší psy malých a středních plemen ve věku od 7 let. Krmivo poskytuje nutričně vyvážený obsah energie, proteinů, vitamínů a minerálů a zabraňuje jejich nadměrnému příjmu. Bez přídavku syntetických konzervantů, příchutí a barviv. Není určeno pro kočky, štěňata, březí a kojící feny! Tato krmná směs by neměla být doplňována, protože přidání jiného krmiva nebo doplňků může porušit nutriční rovnováhu. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Doporučuje se po otevření obalu a odběru krmiva obal opět uzavřít. Skladujte v suchu a chladnu.


  • Charakteristika-obsahuje chutné kuře nejlepší kvality, neloupaný oves, hnědou rýži, zahradní zeleninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, antioxidanty, neobsahuje nadbytečné balastní látky, pšenici, sóju, mléčné produkty (mohou být příčinou alergie), umělá barviva, konzervanty, bez příchutí. Místo konzervantů se používá vitamin E a rozmarýnový extrakt.