Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Acana Dog Wild Prairie Harvest 2,5kg

Krmivo Acana Dog Wild Prairie Harvest 2,5kg

Krmivo pro psy všech plemen a stáří.

Věk štěně - starší pes.

Krmivo s kuřecím masem.

Více detailů


454 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo Acana Dog Wild Prairie Harvest 2,5kg

Naše továrna Champion Petfoods sídlí v srdci albertských prérií – nekonečná země proslulá rozmanitou vysoce kvalitní potravou,která je chována na úrodných farmách nebo lovena v čistých severských jezerech.

Krmivo ACANA PRAIRIE HARVEST navazuje na naše zemědělské dědictví. Obsahuje místní suroviny, včetně volně chovaných kuřat, celých vajec z místních prérijních farem, jezerních síhů a candátů lovených v hlubokých severských jezerech. Místní suroviny, které jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ, nemražené a bez konzervačních prostředků.

PRAIRIE HARVEST obsahuje hodně proteinů, které snižují množství nežádoucích sacharidů a lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Každá granule je doslova nabita vysoce chutnými živočišnými surovinami (60%) a obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega-3 (EPA, DHA) z čerstvých ryb. Krmivo tak blahodárně přispívá k lepší imunitě, vynikajícímu stavu kůže a srsti – vnější symboly zdraví a vitality vašeho psa.

Namísto obilovin se PRAIRIE HARVEST vyznačuje výběrem místního ovoce, zeleniny a bylin, včetně organické mořské zeleniny, která zlepšuje metabolismus a listů maliníku a květů měsíčku lékařského vyživujících a posilujících trávicí trakt.

Krmivo ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze západní Kanady v oceněné rodinné továrně, nacházející se ve slunné Albertě, v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA PRAIRIE HARVEST je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého a silného.