Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized 12,5kg

Krmivo Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized 12,5kg

Speciální krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou a po kastraci.

Věk 1-7 let.

Krmivo s kuřecím masem.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
1 300 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized 12,5kg

DAILY CARE PRO DOSPĚLÉ PSY S NADVÁHOU, PO KASTRACI 100% KOMPLETNÍ A VYVÁŽENÁ STRAVA PRO PSY Každý zná jojo efekt diet. Lidé mění svou stravu, aby zhubli. Když dosáhnou ideální váhy, vrátí se ke svým starým stravovacím návykům a váhu znovu naberou!! Pro udržení zdravé hmotnosti se musíte držet svých účinných zvyků. Krmivo DAILY CARE PRO PSY S NADVÁHOU, PO KASTRACI se řídí stejným principem. Psi jsou náchylní k přibírání po kastraci v důsledku změn hladiny hormonů. Řiďte se našimi doporučeními pro krmení, a pomozte tak vašemu psovi nejprve zhubnout, poté se psem cvičte a každý den mu jako součást stravy podávejte krmivo Daily Care pro psy s nadváhou, po kastraci pro udržení optimální hmotnosti. Krmivo Daily Care pro psy s nadváhou, po kastraci je kompletní a vyvážená denní strava určená pro kastrované psy. Obsahuje nezbytné vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje. Krmivo Daily Care pro psy s nadváhou, po kastraci je kompletní a vyvážená strava na každý den pro kastrované psy, kteří jsou náchylní k přibývání na váze. Obsahuje: NÍZKÝ OBSAH KALORIÍ* L–KARNITIN, PŘIROZENÝ SPALOVAČ TUKŮ OPTIMÁLNÍ HLADINU PŘIROZENÉ VLÁKNINY

 

 

Charakteristika-obsahuje L-karnitin - přirozený spalovač tuku, který pomáhá odbourávat tělesný tuk, málo kalorií – nižší příjem energie pro lepší snižování hmotnosti, optimální množství vlákniny pro správné zažívání a malou, dobře formovanou stolici.

Složení-kukuřice, kuře (>14%), pšenice, ječmen, čirok, rybí moučka, sušená řepná dužina, živočišný tuk, sušená celá vejce, kuřecí vnitřnosti, drůbeží moučka, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, lněné semínko, hexametafosfát sodný, DL-metionin.