Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Pro Plan Dog Light Original Ch+R 14 kg

Krmivo Pro Plan Dog Light Original Ch+R 14 kg

Speciální krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou.

Věk 1-7 let.

Krmivo s kuřecím masem + rýže.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
1 323 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Charakteristika-PRO PLAN Light Original pokrývá specifické nutriční nároky dospělých psů, kteří mají sklony k nadváze nebo potřebují zhubnout. Nadváha představuje nadbytečnou zátěž srdce. zvyšuje také mechanické zatížení kloubů psa. Kromě specifického obsahu bílkovin a tuků pro snižování tělesné hmotnosti obsahuje tao receptura pečlivě vybrané živiny pro podporu srdeční činnosti a pro zdravé klouby.

Složení:

kuřecí maso (14%), kukuřičný lepek, kukuřice, pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, řepná dužina, kukuřičná mouka, rýže (7%), vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, živočišný tuk, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, chlorud sodný, minerální látky, vitaminy, bílkoviny, L-lysin. S antioxidanty: tokofelory (bohaté na extrakty přírodního původu).

Speciální nutriční přínos:

OPTI WEIGHT-Prokazatelně snižuje hmotnost o 8% v průběhu pouhých 6 týdnů (u 30kg psa se jedná o 2,5kg) při zachování svalové hmoty. Vysoký obsah bílkovin, nízký obsah tuku: průměrně o 45% nižší obsah tuku ve srovnání s PRO PLAN Adult.

JOINT a HEART SUPPORT-Obsah omega 3 mastných kyselin pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů a přispívá ke zvýšení pohybové aktivity. Smnižuje srdeční zátěž při pohybu i v klidu jak dokazuje 17% snížení frekvence pulsu během 6. týdnu užívání tohoto krmiva v kombinaci s pravidelným denním pohybem.

SENSE OF FULLNESS-Vysoký obsah bílkovin, složitých sacharidů a přiměřený obsah vlákniny pomáhá vytvořit pocit úplného zasycení po krmené potravy. Nižší obsah tuku omezuje přejídání a celkové množství přijatého krmiva.