Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo NUTRI CAN Light a Senior 15kg

Krmivo NUTRI CAN Light a Senior 15kg

Speciální krmivo pro dospělé a starší psy všech plemen s nadváhou.

Věk 1-7 let.

Krmivo s kuřecím masem + rýže.

Více detailů


797 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


Krmivo NUTRI CAN Light a Senior

Kompletní krmná směs pro starší psy a pro psy s nadváhou, kteří často trpí poruchami zažívání. Je vyrobeno z lehce stravitelných surovin, které obsahují živiny důležité pro stárnoucí organismus. Extrudované krmivo pro psy – NUTRi CAN Light a Senior obsahuje především kvalitní proteiny důležité pro zachování aktivity zvířete, při nízké energetické hodnotě krmiva. Krmivo garantuje vyvážený obsah aminokyselin přičemž trávicí trakt není zatěžován nadbytečným množstvím nestravitelného proteinu. Pro podporu kožního metabolismu jsou v krmivu obsaženy důležité nenasycené mastné kyseliny – linolová, linolenová (Omega 6, Omega 3). Pro posílení obranyschopnosti organismu obsahuje NUTRI CAN Light a Senior přídavek mořské řasy Spiruliny. Obsahuje též látky zmírňující zápach výkalů.

 

 

  • Snížený obsah tuku
  • Ideální obsah vlákniny podporuje zdravé trávení
  • Napomáhá udržet optimální hmotnost
  • Přídavek lososového oleje pro zdravou a lesklou srst

Složení:

Drůbeží maso a produkty drůbežího původu, pšenice, rýže, cukrovkové řízky sušené, rýžové otruby, kukuřičné klíčky, pivovarské kvasnice, rybí tuk (lososový), řasy (Spirulina), dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan sodný.

 

Dávkování:

Množství krmiva je nutno upravit podle individuálního stavu výkonu psa.