Garance

MVDr. Václav Očenášek doporučuje

veterinář doporučuje

Našim zákazníkům
garantujeme:

- rychlou expedici
- informovanost
- vrácení peněz za zboží
- široký sortiment
- kvalitu za rozumnou cenu
pro chovatelské potřeby
a krmivo pro psy a kočky

Veterinární Ordinace 24

Prodáváme: granule pro psy, chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky

KRMIVO POTŘEBY nabízí krmivo pro psy, kočky a chovatelské potřeby. U nás najdete krmivo pro psy Specific za nejnižší ceny na trhu, široký sortiment dalších granulovaných krmiv a veterinární diety, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a doplňky stravy. Máme v nabídce chovatelské potřeby nejen pro psy a kočky, ale i pro hlodavce, ptáky, koně, fretky a králíky. Nabízíme rozvoz krmiva a chovatelských potřeb po Praze. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

http://www.family-care.mobi

Výrobci

Krmivo Eukanuba Sensitive Skin 12kg

Krmivo Eukanuba Sensitive Skin 12kg

Speciální krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivou kůží.

Věk 1-7 let.

Krmivo s rybím masem.

Více detailů

Doporučeno veterinářem
1 241 CZK s DPH

Dostupnost: skladem


KRMIVO DAILY CARE PRO DOSPĚLÉ PSY S CITLIVOU POKOŽKOU 100% KOMPLETNÍ A VYVÁŽENÁ STRAVA PRO PSY Pokud byste měli problém s pletí a změna jídelníčku by pomohla jej zvládnout, vrátili byste se ke své původní stravě? S největší pravděpodobností ne. KRMIVO DAILY CARE PRO CITLIVOU POKOŽKU se řídí stejným principem. Nejprve vašemu psovi podávejte tuto stravu na podporu zdravé pokožky a srsti, a i když pak jeho srst září a leskne se, podávejte mu i nadále krmení Daily Care pro citlivou pokožku pro udržení jeho úžasného vzhledu. Raději pokračujte ve výživě, která vašemu psovi prospívá, než abyste mu podávali původní stravu. Krmivo Daily Care pro citlivou pokožku je kompletní a vyvážená denní strava, určená pro psy s citlivou pokožkou. Obsahuje nezbytné vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje. Krmivo Daily Care Sensitive Skin je kompletní a vyvážená denní strava pro psy s citlivou pokožkou. Obsahuje: RYBÍ PROTEINY VÍCE OMEGA 3 MASTNÝCH KYSELIN* PŘÍRODNÍ RYBÍ OLEJE

 

Charakteristika-obsahuje pouze protein z ryb a vajec pro omezení jiných zdrojů bílkovin, které by mohly způsobit podráždění kůže, přírodní rybí oleje bohaté na zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst, dvakrát větší množství Omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst, v porovnání s krmivem Eukanuba Adult Maintenance.

Složení-kukuřice, sumec (> 14%, 4,1% rybího oleje), sleďová moučka (2,5% rybího oleje), sušená řepná dužina, živočišný tuk, rybí vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, sušená celá vejce, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-metionin.